Jdi na obsah Jdi na menu
 


SUPER RAVO ZAPPER


NOVINKA

 

Společnost Z-Technology s.r.o. přichází s novou verzí úspěšného přístroje

Super Ravo Zapper  zapper-20b-2019a.jpg

Citace firmy Z-Technology s.r.o.:

V roce 2006 jsme začali s vývojem frekvenčního generátoru, který byl určen od začátku vývoje výhradně pro domácí používání. To se nám podařilo na výbornou a obrovský úspěch našeho generátoru nás během dvou let zařadil mezi přední světové výrobce zapperů. Nám ukázal, jak velké množství lidí zná práci Dr. Huldy Regehr Clarkové, autorku mnoha knih o léčení nemocí pomocí frekvenčních terapií. Dr. Clarková vlastnila náš první typ Super Ravo Zapperu a na základě jeho funkcí a kvality výstupního signálu nám udělila jako jediné společnosti na světě, která vyrábí zappery, autorská práva k vydávání jejích knih (Revoluce v léčení všech nemocí, Léčení a prevence všech druhů rakoviny).

Paní Dr. Clarková nechtěla být spojována s jakýmkoliv výrobcem zapperů, v našem případě však z důvodů unikátních vlastností a možností našeho přístroje udělala jedinou výjimku.

Zkušenosti našich zákazníků paní Clarkové dávají jednoznačně za pravdu a my můžeme směle prohlásit, že náš nový, plně přes PC programovatelný Super Ravo Zapper, nemá nyní na celém světě konkurenci.

Naše společnost má k dispozici desítky výrobků s názvem „zapper" z celého světa a také z ČR. Většinou jde o podomácku vyráběné jednoduché přístroje, které ani zdaleka nedosahují účinnosti a technických parametrů našeho Super Ravo Zapperu. Několik zahraničních přístrojů lze vzdáleně k Super Ravo Zapperu přiřadit jako konkurenci, většinou ale jen cenou. V ČR není žádný výrobek, který by se mohl alespoň vzdáleně našemu frekvenčnímu generátoru vyrovnat.

zappernew2.jpgNa přístroj Super Ravo Zapper si nemusíte dokupovat různé „klíče" s dalšími frekvencemi, nemusíte jej provozovat s napojením na PC atd. Náš přístroj si pořídíte a máte k dispozici generátor frekvencí s unikátním výstupním signálem, který je chráněn průmyslovým vzorem. Frekvence můžete plně využívat v rozsahu od 1 Hz do 900 000 Hz (900 kHz) buď na přesných (přesnost na tisíciny Hz) nebo posuvných frekvenčních pásmech. Na PC si nastavíte své předvolby s frekvencemi, které si můžete sami zvolit a pojmenovat z několika veřejných seznamů a jediným kliknutím vše zkopírujete do Super Ravo Zapperu. Poté Super Ravo Zapper od PC odpojíte a můžete Super Ravo Zapper používat - vše se zapsalo do paměti přístroje. Samozřejmě také můžete měnit hodnoty frekvencí a názvy předvoleb ručně, pomocí ovládacích tlačítek na Zapperu.

Na vývoji software nového typu Super Ravo Zapperu se podílely dvě špičkové softwarové firmy. Naše výrobní linky byly přestavěny na zcela novou základovou desku Super Ravo Zapperu a začaly vyrábět špičkové přístroje, které jistě najdou široké uplatnění u statisíců zákazníků na celém světě.

Nový Super Ravo Zapper se opticky od předešlého modelu liší jen v malém detailu - USB vstupu do přístroje. Uvnitř nového Super Ravo Zapperu je však zcela odlišný přístroj. Generátor frekvencí prošel jemným doladěním pro maximální využití potenciálu výstupního signálu, programovací část je však zcela odlišná od předchozího typu. Do nového Super Ravo Zapperu lze uložit přes 740 předvoleb. Buď jednotlivých pevných frekvencí, frekvencí s posunem nebo celých balíků frekvencí nebo posunů frekvencí, které Super Ravo Zapper automaticky po sobě spustí v jedné celistvé předvolbě. Do paměti přístroje lze jednoduše uložit frekvence s přesností na tisíciny Hz nebo kHz. Program pro PC, který je volně ke stažení na webových stránkách www.zapper.cz nebo zasílán společně se Super Ravo Zapperem na CD, umožňuje velmi jednoduché a rychlé zapsání názvů předvoleb, hodnoty frekvencí, posunu frekvence atd. Super Ravo Zapper tak můžete velmi jednoduše přizpůsobit svým potřebám a využívat tak plně jeho unikátní výstupní signál.

Připomínáme, co nám napsala v roce 2008 Dr.Hulda Regehr Clarková po doručení našeho předešlého modelu Super Ravo Zapper:

Zde je doslovný překlad textu, který Dr. Clarkováhulda-clark.jpg naší společnosti v r. 2008 zaslala:

"....máte na světovém trhu ojedinělý přístroj! Váš Super Ravo Zapper je skutečně vyjímečný tím, že si člověk může sám nastavit frekvenci a její postupný a velice jemný posun. V mých knihách a v několika dalších seznamech (např.CAFL) je seznam parazitů, bakterií a virů s příslušnými frekvencemi, které jsem naměřila během svých dlouholetých výzkumů (všechny tyto frekvence je opravdu možné na Super Ravo Zapperu k mému překvapení nastavit).
Váš Zapper představuje naprosto revoluční

                                                                                               obr.: Hulda Clark

funkci - možnost velmi jemného a plynulého posunu frekvencí od horního po spodní pásmo příslušné frekvence mikroorganismu. Tato funkce zajišťuje, že mikroorganismus i při možnosti jeho mutace (například množením.. a tedy možným pozměněním svojí frekvence), bude zasažen a zlikvidován. Posun frekvence je opět možno samostatně nastavit - např. 0,001 Hz/sec až v kHz/sec, současně s časem zappingu a odměřením pauzy mezi příslušnými terapiemi. Tento frekvenční posun je vynikajícím pomocníkem při zappingu, který přesahuje 10-20 minutové působení u těchto delších působení jsou výsledky dle mých nejnovějších výzkumů výrazně lepší. Po této době je většina přístrojů víceméně neúčinná, neboť dochází k vyrovnání elektrochemických reakcí na působící frekvenci a mikroorganismus, na který je zapping zacílen, je mimo nebezpečí. Pokud je však frekvence v neustálém posuvu, k vyrovnání elektrochemických reakcí nemůže dojít a dle mých výzkumů ničení patogenních mikroorganismů pokračuje po celou dobu zappingu. Při pokusech, které jsem sama s vaším generátorem frekvencí Super Ravo Zapperem prováděla, jsem zjistila, že plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje Super Ravo Zapper zcela spolehlivě. Bradavice odpadnou již po několika aplikacích (aplikace ale musí být vedena přímo do středu bradavice). I další aplikace poukazují na jeho vyjímečnost. Znovu musím konstatovat, že máte skvělý a naprosto unikátní frekvenční generátor, který je pro postupy, které jsem popsala ve svých knihách, více než vhodný. Víte, že Váš předchozí typ (Ravo Zapper - pozn. Z-technology s.r.o.) stál za tím, že jsem vám poskytla autorská práva na svou poslední knihu - Léčení a prevence všech druhů rakoviny. Děláte velice prospěšnou práci a já jsem osobně ráda, že firmy jako je vaše, existují. Zatím se ve světě o Super Ravo Zapperu moc neví, ale tuším, že velice brzy bude velice oblíbeným a hojně prodávaným přístrojem ve všech zemích celého světa."

Opakujeme, že výše uvedený text je přímo od Dr. Huldy Regehr Clarkové a ne tedy od Z-technology s.r.o. Nedeklarujeme tedy, že Super Ravo Zapper je zdravotnický prostředek, ale pouze zveřejňujeme popis našeho frekvenčního generátoru třetí osobou, která měla Super Ravo Zapper k dispozici.

Super Ravo Zapper je chráněným průmyslovým vzorem u ÚPV ČR a přesné složení výstupního signálu zná pouze velmi úzký okruh lidí. Super Ravo Zapper též obsahuje vnitřní ochranu proti zkopírování software.

kufr-20ravo.jpg
Technické parametry nového modelu Super Ravo Zapper:
Frekvence nastavitelná:
Nižší pásmo: od 1 Hz do 999 Hz. Vyšší pásmo: od 1 kHz do 900 kHz. Strmost hrany cca.30 nS.
Nižší pásmo: 0,001 Hz do 0,255 sekundu.
Vyšší pásmo: 0,001 kHz do 0,255 kHz za sekundu.
Výstupní napětí nastavitelné: vrchol-vrchol cca. 5 - 15 V.
Dynamické vyhodnocování v závislosti na nastavené frekvenci a výstupním napětí.
Paměť: místo pro 744 záznamů předvoleb a skupin různých frekvenčních rozsahů (PC) s možností editace v přístroji.
Podsvícený displej 16 x 2 znaků.
USB konektor pro komunikaci s počítačem, který umožňuje management předvoleb, skupin
a uživatelských textů jazykového vybavení přístroje.

Super Ravo Zapper je certifikován certifikačním orgánem č. 3018, akreditovaný Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle ČSN EN 45011 dle ČSN EN 61326-1:07

SUPER RAVO ZAPPER NENÍ zdravotnický prostředek!


Jak funguje
SUPER RAVO ZAPPER:
SUPER RAVO ZAPPER je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně) v lidském těle.

Princip: Zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na  tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické, vlnění (neboli frekvenci - kmity). Základní jednotkou frekvence je 1Hz (jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění o dané frekvenci namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity rozkmitají membránu buňky mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou sto tisíckrát odolnější vůči el. napětí než membrány patogenních mikroorganismů). Buněčná membrána mikroorganismu nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli se rozpadne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a deaktivaci jeho škodlivého působení v těle.


Upozornění: Používání tohoto přístroje k terapiím, které byly zveřejněny Dr. Huldou Regehr Clarkovou v jejích knihách provádíte na vlastní zodpovědnost.
Výrobce, distributor ani Masážní salon Šánti nenesou žádnou odpovědnost za případně vzniklé škody na zdraví či majetku. Super Ravo Zapper je frekvenční generátor určený pro laboratorní práci.

Kontraindikace:

  • Super Ravo Zapper nesmějí používat lidé, kteří mají kardiostimulátor, těhotné ženy a děti.

Zdroj: htt://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/, internet

Reakce časopisu Regena 9/2012 na informace o tomto přístroji v médiích si můžete přečíst zde: časopis Regena